Infolinia: +48 85 671 25 55
O nas 2018-06-07T12:39:24+00:00

Innowacyjne urządzenia vendingowe,
ekspresy do kawy i foodomaty

Produkcją urządzeń vendingowych zajmujemy się od 2009 roku. Stawiamy na rozwój – rozwijamy siebie, procesy i nasze know-how. Tworzymy i wprowadzamy nowoczesne technologie, które znajdują zastosowanie w naszych urządzeniach. Jesteśmy producentem unikatowych na rynku ekspresów do parzenia kawy oraz foodomatów (do wydawania gotowych posiłków) wykorzystujących technologię pay2vend.com do zarządzania urządzeniami online i dokonywania zakupów z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Stosujemy w urządzeniach systemy płatności bezgotówkowej oraz udostępniamy użytkownikom platformę online do zarządzania zakupami w naszych urządzeniach.

Urządzenia ivm wyróżniają się:

  • Atrakcyjnym designem: jesteśmy w stanie stworzyć urządzenie wkomponowane w Państwa przestrzeń, uwzględniające m.in. kolorystykę i styl
  • Jakością: stosujemy pewne i sprawdzone rozwiązania, gwarantujące sprawność i żywotność urządzeń
  • Innowacyjnością: stosujemy technologie nie spotykane u innych producentów urządzeń
  • Niezawodnością: urządzenia poddajemy długotrwałym testom, dającym pewność, że produkt spełnia normy jakościowe.

FOODOMATY

Foodomat to urządzenie typu skrytkowego, do odbioru produktów przez osoby do tego uprawnione – na podstawie identyfikacji za pomocą nośnika elektronicznego (np. dedykowanej karty) lub aplikacji mobilnej. Urządzenie jest autorskim projektem, działającym w oparciu o technologię pay2vend.com. Technologia pay2vend.com umożliwia również wcześniejsze zamawiane produktów (tzw. subskrypcja) do odbioru w Foodomacie określonego dnia, w określonym zakresie czasowym.  Foodomaty powstały z myślą o wydawaniu gotowych dań (posiłków) w zakładach pracy, jednak mogą być z powodzeniem wykorzystywane do dystrybucji artykułów BHP, papierniczych lub innych narzędzi pracy.
Obecnie Foodomaty funkcjonują w projekcie Ideal Bistro.